Відгуки
Відгуки ОПТИКА ПРО
Адміністрація вдячна Вам за Ваші приємні слова та корисні поради
Хороший товар та привітний персонал. Рекомендую!
Дуже гарна оптика. Кліентоорінтованість , приємні ціни, , якість.
Дякую за гарний підбір оправи. Давно шукала саме таку. Дуже великий вибір оправ. Рекомендую завітати
Дуже хороша оптика! Відповідальні працівники. Якісні оправи та лінзи. Оптометрист виконала свою роботу на високому рівні та ідеально підібрала корекцію. Рекомендую👍
Привітний персонал, обслуговування супер, все сподобалось 😊
Дуже задоволена, що обрала саме Оптику Про, персонал дуже привітний та обізнаний, дівчата справді на своєму місці! Ціни більш ніж адекватні, швидке виготовлення замовлення. Дуже сподобалося відношення до клієнтів, швидке... більше.. та якісне обстеження, одразу виписують рецепт На стільки сподобалось, що при отриманні своїх окулярів, вирішила купити контактні лінзи 😁 Дівчата на місці навчили одразу ними користуватися та доглядати, і великим плюсом є те, що всю інформацію стосовно догляду та застосування лінз, роздрукованої на листі, тому дуже зручно інколи підгоянути якщо щось забув😍
Дякую "Оптика ПРО" за якість, надійність і швидкість. Ще хочу подякувати за пораду фахівця при виборі окулярів. Дуже задоволена. Мирного неба і процвітання!